Компанія Gioice надає покупцям право повернення або обміну товару протягом 14 календарних днів (за винятком дня купівлі товару), якщо він не вказаний у переліку товарів, які неможливо повернути в законі «Про захист прав споживачів» фізичним особам.

Для здійснення повернення або обміну товару покупцеві-фізичній особі необхідно зв’язатися з нами за телефоном +38 (067) 442 44 60, заповнити заяву на повернення та надати у належному стані товар в оригінальній упаковці, якщо така була, та видаткову накладну або товарний чек. Після отримання та огляду товару нашими спеціалістами, повернення коштів буде здійснено на строк до 7 банківських днів. Спосіб повернення коштів буде аналогічним способом оплати. Усі додаткові умови повернення або обміну товару необхідно узгоджувати з менеджером, який здійснював продаж, або із співробітниками нашої компанії.

Щоб уникнути непорозумінь, при отриманні товару, у тому числі на відділеннях транспортних компаній, перевізників завжди перевіряйте товар і переглядайте його на предмет відповідності.

Закон України «Про захист прав споживачів», у якому йдеться про повернення товарів протягом 14 днів, поширюється лише на фізичних осіб та не поширюється на юридичних осіб. Відповідно до п. 22 ст. 1 Закону України «Про захист прав споживачів» споживачем є фізична особа, яка набуває, замовляє, використовує або має намір придбати чи замовити продукцію для особистих потреб, які не пов’язані з підприємницькою діяльністю чи виконанням обов’язків найманого працівника.

Відносини щодо продажу з юридичними особами регулюються нормами Господарського кодексу України.