Наша історія роботи в сегменті HoReCa розпочалася у 2004 році, ми йшли шляхом пошуку передових рішень та новинок з Італії та Європи для професіоналів галузі на нашому ринку.

Компанія Gioice Ukraine бере участь у всіх значущих галузевих виставках в Україні та представляє в Україні та СНД провідних виробників з Європи як дилери.

Наша компанія пропонує для кав’ярень, ресторанів, фаст фудів, барів та готелів великий асортимент професійного обладнання, аксесуарів, витратних матеріалів та продуктів.

Ми забезпечуємо постачання запасних частин для еспресо кавоварок, кавомолок, фризерів, холодильного кухонного та мийного та іншого професійного обладнання будь-яких світових виробників, а також забезпечуємо сервіс професійного обладнання, що поставляється.

Gioice Ukraine – обладнання та продукти для приготування gelato, м’якого морозива, холодних та гарячих десертів та охолоджених напоїв

Gioice – італійська компанія, провідний виробник сухих сумішей та інгредієнтів для приготування морозива, кондитерських виробів, крему, мусу, випічки та різноманітних десертів. Компанія зарекомендувала себе на світовому ринку морозива gelato та сумішей для його виробництва як стабільне та надійний експортер, який не тільки підтримує високу якість вже відомих інгредієнтів, а також високотехнологічною компанією, яка постійно розробляє нові ексклюзивні смаки та суміші для виробництва морозива, gelato та семіфредо та відома у багатьох куточках світу. Але на досягнутому компанія Gioice не зупиняється та відкриває для фахівців високої якості новинки та розширює асортимент.

Тому, вибираючи в партнери компанію Gioice Ukraine, ви гарантовано завжди будете на кілька кроків попереду конкурентів і вражаєте клієнтів смачними, вишуканими та корисними десертами. Ставши партнером Gioice Ukraine, ви завжди зможете звернутися по допомогу, де вас не просто вислухають, а підкажуть правильне рішення для вдосконалення вашого бізнесу. Компанія співпрацює індивідуально з кожним, і знає який продукт порекомендувати саме для вашого міста чи регіону, обов’язково полюбиться вашим клієнтам та принесе вам прибуток, радість та гордість за свій продукт.

В асортименті послуг компанії: продаж та оренда всього спектру професійного обладнання для джелатерії, пекарні, кондитерської, кафе, аксесуари та інструменти необхідні професіоналам галузі, а також тренінги, технологічна та сервісна підтримка.

На додаток вищесказаного перелік запропонованої продукції:

  • сухі суміші бази для виробництва gelato, semifredo, м’якого морозива, холодних десертів;
  • пасти, наповнювачі та покращувачі для виробництва gelato, кондитерських виробів, випічки, млинців;
  • топінги, пасти та сиропи для декорування та наповнення смаками готових десертів;
  • сухі суміші, сиропи та концентрати для приготування холодних десертів та фрозен йогурту, сорбетто, соків, глінтвейну;
  • суміші для приготування гарячого шоколаду у великому асортименті смаків.