Оренда фризера для м’якого морозива в Україні

Оренда фризера для м'якого морозива в Києві

Оренда фризерів супроводжується укладанням договору на весь сезон. Оплата за оренду фризерів здійснюється за перший місяць та гарантійний платіж у такій самій сумі. Клієнт оплачує вартість доставки фризера для м’якого морозива. Ми пропонуємо суміші для морозива: вітчизняну собівартість 5,50 грн/порція та італійську 9,40 грн/порція. При оренді морозива надається сервісна та технологічна підтримка

Завжди у продажі нові та уживані виставкові моделі фризерів для м’якого морозива Ice Fresh Matic та інші моделі у виставковому залі, за адресою: м. Київ, бульв. Вацлава Гавела 8. Тел. +38 (067) 442-44-60

Запчастини для фризерів, що здаються в оренду завжди на складі у достатній кількості. Також маємо великий асортимент запчастин і для інших фризерів.

Апарати для оренди

Оренда фризера для морозива

Фризер IFM 2 смаки + мікс

Характеристики
Продуктивність: 25 л/год.
Об’єм бункерів для зберігання: 7 + 7 л
Об’єм фризерних циліндрів: 1.8 + 1.8 л
Кількість смаків: 2+1 мікс
Потужність: 1700 Вт
Розміри (Ш х Г х В): 740х518х780 (мм)
Вага: 108 кг

Фризер для м’якого морозива IFM 2 смаки + мікс: це настільний апарат, 108 кг, має 2 бункери об’ємом по 7 літрів для морозива та 2 заморожуючі циліндри по 1.8 літри, система оповіщення про мінімальний рівень суміші, нічне та денне зберігання суміші у верхніх бункерах, індикація у мережі, можливість програмування часу паузи між запуском компресора та мішалки, лічильник порцій морозива, регулювання рівня жорсткості м’якого морозива, продуктивністю 25 кг/годину (близько 333 порцій на годину).

Оренда фризера для м’якого морозива є зручним для кафе, ресторанів, готелів та інших закладів, щоб швидко запустити продаж морозива без великих інвестицій.

Перевага оренди фризера замість покупки фризера для м’якого морозива

  • мінімальні витрати на старті та в сезон;
  • відсутність ризику втрати капіталу при недостатньому рівні продажу;
  • відсутність витрат, пов’язаних з ремонтом та обслуговуванням фризера.

Який прибуток можна отримати за сезон від продажу м’якого морозива?

Продаж м’якого морозива – це насправді дуже прибутковий бізнес. Однак для того, щоб все працювало відмінно, найважливіше обрати правильне місце, яке забезпечить вас великим потоком клієнтів. Так, наприклад, при продажах 90 порцій в день із вартістю 50 грн, можна мати біля 700 000 грн доходу та близько 400 000 грн чистого прибутку за п’ятимісячний сезон. А для того, щоб ви самостійно могли розрахувати прибутковість вашого бізнесу, ми створили спеціальний калькулятор, який враховує всі види витрат та доходу.

Two columns
Vertical
Horizontal
Калькулятор оренди фризера
Розрахунок
Name Total
"{{getWooProductName}}" has been added to your cart
Have a promocode?
Promocode Hide Show

Суміші для м’якого морозива

Вафельні стаканчики

Аксесуари