Оренда фризера для м’якого морозива в Україні

Оренда фризера для м'якого морозива в Києві

Оренда фризерів супроводжується укладанням договору на весь сезон. Оплата за оренду фризерів здійснюється за перший місяць та гарантійний платіж у такій самій сумі. Клієнт оплачує вартість доставки фризера для м’якого морозива. Ми пропонуємо суміші для морозива: вітчизняну собівартість 5,50 грн/порція та італійську 9,40 грн/порція. При оренді морозива надається сервісна та технологічна підтримка

Завжди у продажі нові та уживані виставкові моделі фризерів для м’якого морозива Ice Fresh Matic та інші моделі у виставковому залі, за адресою: м. Київ, бульв. Вацлава Гавела 8. Тел. +38 (067) 442-44-60

Запчастини для фризерів, що здаються в оренду завжди на складі у достатній кількості. Також маємо великий асортимент запчастин і для інших фризерів.

Апарати для оренди

Оренда фризера для морозива

Фризер IFM 2 смаки + мікс

Характеристики
Продуктивність: 25 л/год.
Об’єм бункерів для зберігання: 7 + 7 л
Об’єм фризерних циліндрів: 1.8 + 1.8 л
Кількість смаків: 2+1 мікс
Потужність: 1700 Вт
Розміри (Ш х Г х В): 740х518х780 (мм)
Вага: 108 кг

Фризер для м’якого морозива IFM 2 смаки + мікс: це настільний апарат, 108 кг, має 2 бункери об’ємом по 7 літрів для морозива та 2 заморожуючі циліндри по 1.8 літри, система оповіщення про мінімальний рівень суміші, нічне та денне зберігання суміші у верхніх бункерах, індикація у мережі, можливість програмування часу паузи між запуском компресора та мішалки, лічильник порцій морозива, регулювання рівня жорсткості м’якого морозива, продуктивністю 25 кг/годину (близько 333 порцій на годину).

Оренда фризера для м’якого морозива є зручним для кафе, ресторанів, готелів та інших закладів, щоб швидко запустити продаж морозива без великих інвестицій.

Перевага оренди фризера замість покупки фризера для м’якого морозива

  • мінімальні витрати на старті та в сезон;
  • відсутність ризику втрати капіталу при недостатньому рівні продажу;
  • відсутність витрат, пов’язаних з ремонтом та обслуговуванням фризера.

Який прибуток можна отримати за сезон від продажу м’якого морозива?

Продаж м’якого морозива – це насправді дуже прибутковий бізнес. Однак для того, щоб все працювало відмінно, найважливіше обрати правильне місце, яке забезпечить вас великим потоком клієнтів. Так, наприклад, при продажах 90 порцій в день із вартістю 50 грн, можна мати біля 700 000 грн доходу та близько 400 000 грн чистого прибутку за п’ятимісячний сезон. А для того, щоб ви самостійно могли розрахувати прибутковість вашого бізнесу, ми створили спеціальний калькулятор, який враховує всі види витрат та доходу.

Суміші для м’якого морозива

Вафельні стаканчики

Аксесуари